A- A A+

sitemap

Akcija "Tu man rūpi"

       Kai jaučiamės gerai – į pasaulį žvelgiame žymiai atviriau ir žingeidžiau, vaivorykštės spalvomis.  

AKCIJA “TU MAN RŪPI”

           skirta paminėti spalio 10 dieną - Pasaulinę psichikos sveikatos dieną


           Spalio 10 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena – puiki proga prisimintikas yra psichikos sveikata, kaip ją stiprinti, kodėl svarbu stiprinti, kaip mes galime būti neabejingi vieni kitiems ir padėti sau bei aplinkiniams. Saugant ir stiprinant psichinę sveikatą yra svarbios teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su artimaisiais ir draugais, gebėjimas susitvarkyti su savo ir kitų neigiamomis emocijomis, fizinis aktyvumas, sveika mityba, darbo ir poilsio režimas.

Akcijos simbolis – jausmų vaivorykštė – tai laimės ir harmonijos simbolis.

Akcijos idėja - stiprinti vaikų pozityvias emocijas, pasitikėjimą savimi, gebėjimą įveikti neigiamas emocijas, ugdyti socialinius įgūdžius, organizuojant kūrybinę veiklą.

Vykdymo laikas: vykdoma 2020 m. spalio mėnesį. 

Dalyviai: Panevėžio miesto, Panevėžio rajono bei Pasvalio rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų švietimo pagalbos specialistai, pedagogai kartu su ugdytiniais.

Tikslas – ugdyti pozityvios savijautos ir teigiamos emocinės sveikatos sampratą.

VEIKLA:

  • Akcija „Jausmų vaivorykštė“, skirta ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams. Vaikai kuria kūrybinį darbą. Pristatomas individualus ar komandinis (iki 3 vaikų) darbas. Pristatomas darbas arba fotonuotrauka.
  • Akcija „Jausmų vaivorykštė“, skirta priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams. Vaikai kuria kūrybinį darbą, kuriame atsispindi pozityvūs, pagarbūs, mandagūs žodžiai. Pristatomas darbas arba fotonuotrauka.

            Kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje ir registruotis iki spalio 16 d. pateikiant registracijos formą, kurioje svarbu užrašyti ugdymo įstaigą, autoriaus vardą, pavardę, bei atsakingą pedagogą. Sukurtus ar nufotografuotus darbelius pristatyti arba siųsti iki spalio 26 d. Panevėžio rajono PPT el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Panevėžio miesto PPT: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar Pasvalio ŠPT: el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Platesnę informaciją teikia Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė tel. 8 606 11937 ir Aistė Samsonaitė tel. 8 669 71351. Galima atsiųsti nuo 1 iki 3 darbų iš ugdymo įstaigos. Darbeliai bus eksponuojami virtualioje erdvėje. Aktyviausių dalyvių laukia padėkos.

   Dovanokime vienas kitam šiltus žodžius :)

 vaikai2