A- A A+

sitemap

Kviečiami tėveliai į nuotolinius pasikalbėjimus su psichologu birželio 15 d. „Stiprios vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, emocijos: kaip padėti?“

Tai galimybė Jums rūpimais klausimais tiesiogiai pasitarti su psichologe Akvilina Jurkšaite, ne vienerius metus dirbančia su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų sutrikimų. Taip pat sužinosite, kaip padėti vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų, nusiraminti bei atpažinti ir suprasti savo jausmus. 

Diskusija vyks klausimų atsakymų forma mažoje grupelėje. Viso susitikimo metu psichologė atsakys į Jūsų klausimus, aptars aktualius atvejus, pateiks rekomendacijų, kaip tinkamai elgtis konkrečiose situacijose. 

Klausimus psichologei kviečiame užduoti ir iš anksto – registruojantis. 

Data ir laikas: birželio 15 d., 16.00-17.30 val.

Dalyvių skaičius: 5 – 15 žmonių.

Vieta: platforma „Zoom“. Tiesioginės transliacijos nuoroda bus išsiųsta Jūsų el. paštu, nurodytu atliekant mokėjimą.

Registracija ir bilietai: https://bit.ly/2LJ4E3z  

Jeigu reikalinga sąskaita faktūra, rekvizitus prašome parašyti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.ir sąskaitą apmokėti bankiniu pavedimu. 

Daugiau informacijos: tel. 8 618 84879, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Apie Paramos vaikams centrą

Tai nevyriausybinė organizacija, nuo 1995 m. teikianti psichologinę, socialinę, teisinę pagalbą šeimoms ir vaikams, išgyvenantiems psichologinius sunkumus. Vykdomos programos: „Big Brothers Big Sisters“, „Antras žingsnis“, „Vaikystė be smurto“, „Pozityvi tėvystė“. Daugiau informacijos: www.pvc.lt